Untitled Document
POCETNA OBAVESTENJA O SKOLI KOLEKTIV SKOLE PROGRAMI NASI USPESI UCENICKE STRANE GALERIJA TENDERI KONTAKT
ПОВРАТАК НА НАШИ УСПЕСИ 2016/2017

Ученици наше школе су, током школске 2010/2011. год., учествовали на многим такмичењима на нивоу Општине, Града и Републике, где су постизали одличне резултате појединачно и екипно.


Физика
6. разред
1. Влада Шишкин 6/3 оштинско т. 1. м., градско 2. м. и републичко 3. место (наставник Росић Душанка)
2. Никола Момчиловић 6/1 општинско т. 1. место (наставник Росић Душанка)
3. Немања Јелић 6/1 општинско т. 2. место (наставник Росић Душанка)
7. разред
1. Ема Пајић 7/1 општинско т. 1. м., градско 3.м. и републичко 1. место (наставник Гордана Биочанин)
2. Јована Мијуцић 7/2 општинско т. 2. место (наставник Гордана Биочанин)
3. Кристина Илић 7/4 општинско т. 2. место (наставник Дејан Јовановић)
8. разред
1. Ксенија Кољеншић 8/2 општинско т. 1. м. и градско 2. место (наставник Росић Душанка)
2. Софија Бјеговић 8/2 општинско т. 1. место (наставник Росић Душанка)
3. Андреа Мајсторовић 8/4 општинско т. 2. место (наставник Росић Душанка)
4. Катарина Јеремић 8/1 општинско т. 3. место (наставник Росић Душанка)
Географија
7. разред
1. Јована Попадић 7/4 општинско т. 2. место (наставник Мирјана Зечевић)
2. Лука Костић 7/3 општинско т. 2. место (наставник Мирјана Зечевић)
3. Андреа Давидовић 7/3 општинско т. 3. место (наставник Мирјана Зечевић)

8. разред
1. Дуња Јовановић 8/5 општинско т. 1. место (наставник Јадранка Косовац)
2. Петар Вељковић 8/5 општинско т. 1. место (наставник Јадранка Косовац)
3. Владимир Јовановић 8/5 општинско т. 2. место (наставник Јадранка Косовац)
4. Уна Торбица 8/3 општинско т. 2. место (наставник Јадранка Косовац)
Биологија
7 . разред
1. Јелена Вуковић 7/2 оп ш тинско т. 1. место ( наставник Зујца Штрбац)
2. Јана Николовски 7/1 општинско т. 1. место ( наставник Зујца Штрбац)
3. Јована Мијуцић 7/2 општинско т. 1. м . и градско т. 2. место ( наставник Зујца Штрбац)
4. Неда Вуковић 7/5 општинско т. 2. место ( наставник Зујца Штрбац)
5. Ивана Ђорђевић 7/1 општинско т. 2. место ( наставник Зујца Штрбац)
6. Лука Елез 7/1 општинско т. 3. место ( наставник Зујца Штрбац)
8. разред
1. Лука Орландић 8/4 општинско т. 2. место ( наставник Милица Мајкић)
Српски језик
5. разред
1. Марија Г. Николић 5/1 општинско т. 1. м. и градско т. 2. место ( наставник Весна Спасић)
2. Наталија Врањеш 5/4 општинско т. 1. м. и градско т. 3. место ( наставник Весна Спасић)
3. Дијана Хаџиефендић 5/4 општинско т. 2. м. и градско т. 2. место ( наставник Весна Спасић)
4. Ана Богуновић 5/2 општинско т. 3. место ( наставник Јелица Голубовић)

6. разред
1. Емилија Милисављевић 6/4 општинско т. 1. м. и градско т. 2. место ( наставник Данијела Милићевић)
2. Ивана Сарић 6/3 општинско т. 2. место ( наставник Марија Мандић)
3. Јована Смиљанић 6/3 општинско т. 3. место ( наставник Марија Мандић)
4. Сара Дојчиновић 6/4 општинско т. 3. место ( наставник Данијела Милићевић)
5. Теодора Лепојевић 6/4 општинско т. 3. место ( наставник Данијела Милићевић)
6. Маја Седларик 6/1 општинско т. 3. место ( наставник Марија Мандић)
7. разред
1. Јована Мијуцић 7/2 општинско т. 2. м. и градско т. 2. место ( наставник Весна Спасић)
2. Тамара Видановић 7/1 општинско т. 2. м. и градско т. 3. место ( наставник Весна Спасић)
3. Кристина Илић 7/4 општинско т. 3. м. и градско т. 3. место ( наставник Јелица Голубовић)
4. Ема Пајић 7/1 општинско т. 3. место ( наставник Весна Спасић)

8. разред

1. Милица Остојић 8/2 општинско т. 1. м. и градско т. 2. место ( наставник Данијела Милићевић)

2. Ксенија Кољеншић 8/2 општинско т. 1. место ( наставник Данијела Милићевић)

3. Наталија Бундало 8/5 општинско т. 2. место ( наставник Данијела Милићевић)

4. Катарина Јеремић 8/1 општинско т. 3. место ( наставник Данијела Милићевић)

5. Стеван Павловић 8/1 општинско т. 3. место ( наставник Данијела Милићевић)

Новинарска секција

1. Митровић Лазар 8/4 1. место на републичком такмичењу (Мандић Марија)

2. Костић Борко 8/1 1. место на републичком такмичењу (Мандић Марија)

3. Јовановић Дамјан 8/1 1. место на републичком такмичењу (Мандић Марија)

"Мајска песничка штафета"

1. Бранковић Ленка 4/1 општинско такмичење 1. место (учитељица Јаковљевић Радмила)

2. Анђелковић Марта 4/5 општинско такмичење 2. место (учитељица Николић Анкица)

3. Солдат Огњен 4/5 општинско такмичење 2. место (учитељица Николић Анкица)

4. Јовановић Андрија 4/5 општинско такмичење 3. место (учитељица Николић Анкица)

5. Вујовић Ана 4/5 општинско такмичење 3. место (учитељица Николић Анкица)

6. Дондур Хелена 5/2 општинско такмичење 1. место (наставник Јелица Голубовић)

7. Добранић Софија 5/1 општинско такмичење 1. место (наставник Спасић Весна)

8. Пауновић Јана 7/5 општинско такмичење 2. место (наставник Мандић Марија)

9. Радовић Невена 5/1 општинско такмичење 3. место (наставник Спасић Весна)

10. Бошковић Тијана 5/3 општинско такмичење 3. место (наставник Спасић Весна)

Немачки језик
8. разред
1. Тамара Кнежевић 8/4 општинско т. 1. место (наставник Славица Томашевић)

Хемија

7. разред

1. Кристина Илић 7/4 општинско т. 1. м. и градско т. 3. место (наставник Гордана Биочанин)
2. Јована Мијуцић 7/2 општинско т. 1. м. и градско т. 2. место (наставник Гордана Биочанин)
3. Ема Пајић 7/1 општинско т. 2. место (наставник Гордана Биочанин)
4. Андреј Марковић 7/3 општинско т. 2. м. и градско т. 3. место (наставник Гордана Биочанин)
5. Лука Ђерић 7/1 општинско т. 3. место (наставник Гордана Биочанин)

8. разред

1. Ксенија Кољеншић 8/2 - општинско т. 1 . м. и градско т. 2. место (наставник Гордана Биочанин)
2. Андреа Мајсторовић 8/4 - општинско т. 3. место (наставник Гордана Биочанин)
3. Лазар Митровић 8/4 - општинско т. 3. место (наставник Гордана Биочанин)
4. Белибор Јелић 8/4 - општинско т. 3. место (наставник Гордана Биочанин)
5. Софија Бјеговић 8/2 - општинско т. 3. место (наставник Гордана Биочанин)

Историја

5. разред

1. Марија Николић 5/1 општинско т. 2. место ( наставник Владимир Церовац)
2. Маша Стаменковић 5/3 општинско т. 2. место ( наставник Владимир Церовац)
3. Наталија Врањеш 5/4 општинско т. 3. место ( наставник Владимир Церовац)
4. Алекса Вујић 5/4 општинско т. 3. место ( наставник Владимир Церовац)

6. разред

1. Дарко Младеновски 6/1 општинско т. 2. место ( наставник Драган Јеремић)

1. Сретен Кораћ 8/2, класична соло песма - 1. награда (наставник Костић Кристина)

2. Исидора Ђурић 2/1 - 1. место (наставник Дејана Рудолф)

3. Сања Митровић 6/4, народна домаћа соло песма - 1. место (наставник Костић Кристина)

4. Анђела Ненадовић 7/5, дечја забавна песма (дует) - 1 место (наставник Костић Кристина)

5. Сретен Кораћ 8/2 дечја забавна песма (дует) - 1 место (наставник Костић Кристина)

6. Марко Старчевић 6/3 - 2. место (наставник Дејана Рудолф)

7. Марија Милановић 6/3 - 3. место (наставник Дејана Рудолф)

8. Тамара Видановић 7/1 страна народна песма (терцет) - 3. место (наставник Костић Кристина)

9. Исидора Зоњић 7/2 - 3. место (наставник Дејана Рудолф)

10. Сретен Кораћ 8/2, страна народна песма (терцет) - 3. место (наставник Костић Кристина)

11. Ксенија Кољеншић 8/2, страна народна песма (терцет) - 3. место (наставник Костић Кристина)

Музичка култура - "Златна Сирена"

1. Сретен Кораћ 8/2, класична соло песма - 1. награда (наставник Костић Кристина)

2. Сања Митровић 6/4, народна домаћа соло песма - 2. место (наставник Костић Кристина)

3. Анђела Ненадовић 7/5, дечја забавна песма (дует) - 2. место (наставник Костић Кристина)

4. Сретен Кораћ 8/2, дечја забавна песма (дует) - 2. место (наставник Костић Кристина)

5. Исидора Ђурић 2/1 - 2. место (наставник Дејана Рудолф)

Информатика

1. Лазар Митровић 8/4 - општинско т. 1. место, градско т. 2. место ( наставник Драгана Петровић)

2. Петар Јандрић 8/3 - општинско т. 2. место (наставник Талијан Јелена)

3. Босиљка Радић 7/5 - општинско т. 2. место (наставник Талијан Јелена)

4. Петронијевић Павле 6/1 - општинско т. 3. место (наставник Бундало Ксенија)

Енглески језик

8. разред

1. Софија Бјеговић 8/2 - општинско т. 3. место (наставник Марина Секулић)

2. Љубица Прелић 8/3 - општинско т. 3. место (наставник Славица Смиљанић)

3. Велибор Јелић 8/4 - општинско т. 3. место (наставник Марина Секулић)

4. Мина Недељковић 8/5 - општинско т. 2. место (наставник Марина Секулић)

5. Нина Пузовић 8/5 - општинско т. 3. место (наставник Марина Секулић)

6. Андреја Рудолф 8/5 - општинско т. 3. место (наставник Марина Секулић)

7. Јана Бигићевић 8/5 - општинско т. 3. место (наставник Марина Секулић)

Техничко и информатичко образовање

6. разред

1. Јасна Костић 6/1 општинско т. 2. место ( наставник Драгана Петровић)

2. Игор Ристић 6/4 општинско т. 3. место ( наставник Мила Смиљанић)

7. разред

1. Александар Алексић 7/3 општинско т. 1. место ( наставник Десимир Живковић)

2. Стеван Мишљановић 7/3 општинско т. 2. место ( наставник Дејан Јовановић)

3. Андреј Марковић 7/3 општинско т. 3. место ( наставник Дејан Јовановић)

8. разред

1. Борко Костић 8/1 општинско т. 1. место ( наставник Драгана Петровић)

2. Сава Попадић 8/2 општинско т. 3. место ( наставник Мила Смиљанић)

3. Дамјан Јовановић 8/1 општинско т. 1. место ( наставник Драгана Петровић)

4. Марко Спалевић 8/3 општинско т. 1. место ( наставник Мила Смиљанић)

5. Новица Маринковић 8/5 општинско т. 2. м., градско т. 3. место и пласман на републичко ( наставник Мила Смиљанић)

6. Стеван Павловић 8/ општинско т. 2. место ( наставник Мила Смиљанић)

7. Ана Џудовић 8/ општинско т. 1. место ( наставник Мила Смиљанић)

Шта знаш о саобраћају?

1. Милутин Ивановић 7/3 оштинско т. 2. место (Десимир Живковић)

Математика - "Мислиша"

1. Милошевић Тина 2/1 1. место (учитељица Јелица Ристић)

2. Миловић Антонина 2/4 2. место (учитељица Весна Матић)

3. Марковић Исидора 2/3 2. место (учитељица Олга Докић)

4. Лука Танасковић 2/4 2. место (учитељица Весна Матић)

5. Алекса Милин 2/1 3. место (учитељица Јелица Ристић)

6. Душан Станишић 2/3 3. место (учитељица Олга Докић)

7. Дуња Дошен 2/1 3. место (учитељица Јелица Ристић)

8. Ђерић Матеја 2/1 3. место (учитељица Јелица Ристић)

9. Милошевић Дуња 4/1 2. место (учитељица Радмила Јаковљевић)

10. Тијана Бошковић 5/3 1. место (наставник Биљана Ђорђевић)

11. Хаџиефендић Дијана 5/4 1. место (наставник Марјана Арсовић)

12. Ема Пајић 7/1 2. место (наставник Биљана Ђорђевић)

Математика - општинско такмичење

1. Младеновић Лазар 3/3 2. место (учитељица Душица Вујовић)

2. Андреј Шавикин 4/4 3. место (учитељица Слађана Димитријевић)

3. Миљан Величковић 4/4 3. место (учитељица Слађана Димитријевић)

4. Дуња Милошевић 4/1 3. место (учитељица Радмила Јаковљевић)

5. Шишкин Владимир 6/3 2. место (наставник Мара Илић)

6. Сара Дојчиновић 6/4 2. место (наставник Мара Илић)

7. Пајић Ема 7/1 2. место (наставник Биљана Ђорђевић)

8. Павловић Стеван 8/1 1. место (наставник Мара Илић)

9. Борко Костић 8/1 1. место (наставник Мара Илић)

10.Љубица Прелић 8/4 1. место (наставник Мара Илић)

11. Катарина Јеремић 8/1 1. место (наставник Мара Илић)

12. Софија Бјеговић 8/2 2. место (наставник Ксенија Бундало)

13. Мома Алексов 8/1 2. место (наставник Мара Илић)

14. Лазар Митровић 8/4 3. место (наставник Мара Илић)

15. Растко Стефановић 4/2 3. место (учитељица Емилија Комештик)

Шах - Екипно (наставник Дејан Јовановић)

Општинско такмичење 1. место и републичко такмичење 3. место

1. Марко Ковачевић 7/1

2. Ђорђе Алексић 6/2

3. Филип Нешковић 6/4

4. Алекса Маслар 5/3

Физичко васпитање - Фудбал (дечаци) - (наставник Илија Станковић)
1. место на општинском такичењу

1. Радуновић Борис 8/5

2. Радуновић Павле 8/5

3. Васиљевић Петар 8/2

4. Лукић Данило 8/2

5. Бранковић Немања 8/2

6. Јовић Александар 8/3

7. Ивановић Алексије 7/5

8. Ђерић Лука 7/1

9. Ранисављевић Никола 7/1

10. Петровић Никола 7/4

Физичко васпитање - Одбојка (дечаци) - (наставник Вишњић Јармила)
3. место на општинском такичењу и 1. место "Лига будућих шампиона"

1. Владимир Јовановић 8/5

2. Петар Вељковић 8/5

3. Урош Брзаковић 8/5

4. Данило Лукић 8/2

5. Иван Дмитровић 8/3

6. Петар Јандрић 8/3

7. Марко Радојевић 8/3

8. Урош Радић 8/4

9. Ђорђе Савковић 8/4

10. Лука Радовановић

11. Лука Елез 7/1

Физичко васпитање - рукомет (наставник Ведрана Рашовић)
Дечаци
1. место на општинском такмичењу и 2. место "Лига будућих шампиона"
  1. Лука Радовановић 8/4
  2. Петар Јандрић 8/3
  3. Урош Радић 8/4
  4. Марко Радојевић 8/3
  5. Иван Дмитровић 8/3
  6. Немања Вукојевић 7/4
  7. Огњен Ћургус 8/3
  8. Никола Дучић 8/3
  9. Немања Савић 8/3
  10. Филип Иванчевић 7/3
  11. Урош Савковић 8/3
  12. Давид Лиолиос 8/3
  13. Стеван Мишљановић 7/3
  14. Петар Вељковић 8/5
  15. Савковић Ђорђе 8/4
  16. Радуновић Борис 8/5
Девојчице
3. место на општинском такмичењу
  1. Даринка Петронијевић 6/1
  2. Јандрић Ана 6/1
  3. Александра Петровић 6/1
  4. Сара Милошевић 6/2
  5. Сара Толар 6/2
  6. Нађа Митровић 6/2
  7. Спасић Наташа 6/2
  8. Дијана Хаџиефендић 5/4
  9. Анђелија Митрић 5/4

Лига будућих шампиона - рукомет 2. место

1. Лука Радовановић 8/4

2. Петар Јандрић 8/3

3. Урош Радић 8/4

4. Марко Радојевић 8/3

5. Иван Дмитровић 8/3

6. Огњен Ћургус 8/3

7. Никола Дучић 8/3

8. Немања Савић 8/3

9. Урош Савковић 8/3

10.Петар Вељковић 8/5

11. Ђорше Савковић 8/4

12. Борис Радуновић 8/5

Физичко васпитање - Атлетика општинско такмичење (наставник Ведрана Рашовић)

100 метара

1/ 1. место - Дарко Торбица 6/2

2/ 2. место - Јана Пауновић 7/5

300 метара

1/ 1. место - Ана Јандрић 6/1

2/ 1. место - Исидора Зоњић 7/2

3/ 1. место - Ђорђе Савковић 8/4

600 метара

1/ 3. место - Милица Трнинић 7/4

800 метара

1/ 2. место - Предраг Адамовић 6/1

Скок у даљ

1/ 3. место - Нађа Куновац 5/3

Физичко васпитање - Атлетика градско такмичење

100 метара

1/ 3. место - Дарко Торбица 6/2

300 метара

1/ 1. место - Исидора Зоњић 7/2

Уметничко клизање (сезона 2010/2011)

1. Петра Јашић 3/4

  1. Ice Flover cup - 2. место
  2. Трофеј Београда 2. место
  3. Отворено првенство Новог Сада - 1. место
  4. Европски куп Хелена Пајовић - 6. место
  5. Отворено првенство Љубљане, Словенија - 3. место
  6. Европски куп "Rozmario-Titanium " - Будимпешта - 15. место
  7. Отворено првенство Сарајева, БиХ - 1. место
  8. Отворено првенство Београда - 4. место
Ролеријада - трка на 100m за узраст до 11 година - 1. место
Београдски ролер куп - узраст до 11 година - 1. место

2. Катарина Јанковић 8/4 - освајање награда на међународним и домаћим првенствима

Ритмичка гимнастика

1. Нађа Влаховић 5/1 - освајање награда на међународним и домаћим првенствима

повратак на врх стране
Copyright © 2017, Основна школа "Јанко Веселиновић" , All rights reserved. Сва права задржана.
Без дозволе забрањена је репродукција у целини и у деловима.
дизајн - Вемнет