Untitled Document
POCETNA OBAVESTENJA O SKOLI KOLEKTIV SKOLE PROGRAMI NASI USPESI UCENICKE STRANE GALERIJA TENDERI KONTAKT
Ученици наше школе су, током школске 2009/2010. год., учествовали на многим такмичењима на нивоу Општине, Града и Републике, где су постизали одличне резултате појединачно и екипно.

ПОВРАТАК НА НАШИ УСПЕСИ 2016/2017



Физика
6. разред
1. Јована Мијуцић 6/2 - општинско т. 1. место (наставник Биочанин Гордана)
2. Лука Ђерић 6/1 - општинско т. 1. место (наставник Биочанин Гордана)
3. Ема Пајић 6/1 - општинско т. 1. место (наставник Биочанин Гордана)
4. Кристина Илић 6/4 општинско т. 2. место (наставник Росић Душанка)
5. Тамара Видановић 6/1 - општинско т. 3. место (наставник Биочанин Гордана)
7. разред
6. Милица Остојић 7/2 - општинско т. 1. место (наставник Росић Душанка)
7. Софија Бјеговић 7/2 - општинско т. 1. место (наставник Росић Душанка)
8. Ксенија Кољеншић 7/2 - општинско т. 2. место (наставник Росић Душанка)
9. Катарина Јеремић 7/1 - општинско т. 3. место (наставник Росић Душанка)
10. Мома Алексов 7/1 - општинско т. 3. место (наставник Росић Душанка)
11. Лазар Митровић 7/4 - општинско т. 3. место (наставник Росић Душанка)
8. разред
12. Андреа Шишко 8/3 - општинско т. 1. место (наставник Росић Душанка)
13. Армин Зилџовић 8/3 - општинско т. 3. место (наставник Росић Душанка)

Географија
7. разред
1. Владимир Јовановић 7/5 - општинско т. 2. место (наставник Косовац Јадранка)
2. Уна Торбица 7/3 - општинско т. 2. место (наставник Косовац Јадранка)
3. Ксенија Кољеншић 7/2 - општинско т. 3. место (Ђорђевић Кристина)
4. Петар Вељковић 7/5 - општинско т. 3. место (наставник Косовац Јадранка)
8. разред
5. Емилија Ђукић 8/3 - општинско т. 2. место (наставник Косовац Јадранка)
6. Марија Радуловић 8/3 - општинско т. 3. место (наставник Косовац Јадранка)
7. Слађана Токић 8/2 - општинско т. 3. место (наставник Косовац Јадранка)
Биологија
8. разред
1. Лазар Милин 8/3 - општинско т. 3. место, градско т. (наставник Штрбац Зујца)
2. Ивона Раденковић 8/1 - општинско т. 3. место (наставник Штрбац Зујца)
3. Милица Атин 8/4 - општинско т. 3. место (наставник Штрбац Зујца)
4. Катарина Јовановић 8/4 - општинско т. 3. место (наставник Штрбац Зујца)
Српски језик
5. разред
1. Ивана Сарић 5/3 - општинско т. 2. место (наставник Мандић Марија)
2. Маја Седларик 5/1 - 2. место (наставник Мандић Марија)
3. Емилија Милисављевић 5/4 - 3. место (наставник Милићевић Данијела)
6. разред
1. Ема Пајић 6/1 општинско т. 3. место (наставник Весна Спасић)
2. Лука Ђерић 6/1 општинско т. 3. место (наставник Весна Спасић)
3. Јована Мијуцић 6/2 општинско т. 3. место (наставник Весна Спасић)
Рецитаторска секција
1. Лазар Митровић 7/4 - општинско т. 1. место (наставник Весна Спасић)
Хемија
7. разред
1. Ксенија Кољеншић 7/2 - општинско т. 1. место (наставник ГорданаБиочанин )
2. Софија Бјеговић 7/2 - општинско т. 1. место (наставник ГорданаБиочанин )
3. Лазар Митровић 7/4 - општинско т. 1. место (наставник ГорданаБиочанин )
4. Милица Остојић 7/2 - општинско т. 2. место (наставник ГорданаБиочанин )
8. разред
1. Марија Радуловић 8/3 - општинско т. 2. место (наставник ГорданаБиочанин)
2. Армин Зилџовић 8/3 - општинско т. 2. место (наставник ГорданаБиочанин)
3. Ивона Раденковић 8/2 - општинско т. 2. место (наставник ГорданаБиочанин)
4. Ивана Вуковић 8/3 - општинско т. 3. место (наставник ГорданаБиочанин)
Историја
5. разред
1. Димитрије Крстић 5/3 - општинско т. 3. место (наставник ДраганЈеремић )
2. Дарко Младеновски 5/1 - општинско т. 3. место (наставник Драган Јеремић )
3. Владимир Јовановић 7/5 - општинско т. 3. место (наставник Драган Јеремић )

Ликовна култура
Међународно такмичење "Чудо у мојој земљи"
1. Анђела Србиноски 1. место

Музичка култура
1. Марко Старчевић 5/3 - општинско т. 1. место, градско т. 2. место "Сребрна сирена" у категорији соло певача (наставник Дејана Рудолф )
2. Ива Здравковић 8/2 - општинско т. 1. место, градско т. 1. место "Сребрна сирена" у категорији дуета (наставник Драгана Ђорђевић )
3. Сретен Кораћ 7/2 - општинско т. 1. место, градско т. 1. место "Сребрна сирена" у категорији дуета (наставник Драгана Ђорђевић )
4. Марија Милановић 5/3 - општинско т. 2. место "Сребрна сирена" у категорији соло певача (наставник Дејана Рудолф )
5. Катарина Ашић Лисић 8/3 - општинско т. 3. место "Сребрна сирена" у категорији соло певача (наставник Дејана Рудолф )

Информатика
1. Лазар Митровић 7/4 општинско т. 2. место, градско т. 2. место (наставник Драгана Петровић )
Енглески језик
1. Божидар Богосављев 8/3 - општинско т. 1. место (наставник Бранка Попадић)
2. Милош Герун 8/3 - општинско т. 2. место (наставник Бранка Попадић)
3. Емилија Ђукић 8/3 - 2. место (наставник Бранка Попадић)
4. Милица Атин 8/4 - 2. место (наставник Марина Секулић)
5. Софија Стојановић 8/2 - 2. место (наставник Марина Секулић)
6. Тијана Ристић 8/3 - 3. место (наставник Бранка Попадић )
7. Сара Рабреновић 8/4 - 3 место (наставник Марина Секулић)
8. Соња Благојевић 8/1 - 3. место (наставник Марина Секулић)
Техничко и информатичко образовање
1. Дамјан Јовановић 7/1 - општинско т.1. место (наставник Драгана Петровић)
2. Срђан Милијевић 8/2 - општинско т.1. место (наставник Дејан Јовановић)
3. Ања Пекић 8/1 - општинско т.1. место (наставник Дејан Јовановић)
4. Борко Костић 7/1 - 2. место (наставник Драгана Петровић)
5. Јасна Костић 5/1 - 3. место (наставник Драгана Петровић)
6. Петар Вељковић 7/5 - 3. место (наставник Милосава Смиљанић)
7. Наталија Бундало 7/5 - 3. место (Милосава Смиљанић
8. Лука Козодер 7/5 - 3. место (наставник Милосава Смиљанић)

Математика
3. разред

1. Дуња Милошевић 3/1 - општинско т. 1. место (наставник Радмила Јаковљевић)
2. Ленка Милорадовић 3/1 - општинско т. 1. место (наставник Радмила Јаковљевић)
4. разред

1. Ана Богуновић 4/5 - општинско т. 1. место (наставник Зоранка Божић)
2. Јасна Масловарић 4/5 - општинско т. 2. место (наставник Зоранка Божић)
3. Дијана Хаџиефендић 4/2 - општинско т. 3. место (наставник Наташа Поповић)

5. разред

Милица Исаиловић 5/1 - општинско т. 1. место (наставник Ксенија Бундало)
1. Владимир Шишкин 5/3 - општинско т. 1. место (наставник Мара Илић)
2. Сара Дојчиновић 5/4 - општинско т. 1. место (наставник Мара Илић)
3. Дарко Младеновски 5/1 - општинско т. 2. место (наставник Ксенија Бундало)
4. Никола Момчиловић 5/1 - општинско т. 3. место (наставник Ксенија Бундало)
6. разред

1. Ема Пајић 6/1 - општинско т. 2. место (наставник Биљана Ђорђевић)
2. Немања Вукојевић 6/4 - општинско т. 3. место ( наставник Марјана Арсовић)
7. разред

1. Стефан Павловић 7/1 - општинско т. 3. место (наставник Мара Илић)
2. Катарина Јеремић 7/1 - општинско т. 3. место (наставник Мара Илић)
8. разред

1. Андреа Шишко 8/3 - општинско т. 3. место (наставник Биљана Ђорђевић)

Мислиша

2. разред - 1. Катарина Савић 2/2 - 3. место
3. разред - 1. Растко Стефановић 3/2 - 3. место
4. разред - 1. Јана Масловарић - 4/5 - 3. место
6. разред - 1. Ема Пајић 6/1 - 1. место

Шах
(наставник Дејан Јовановић)
Општинско такмичење
Појединачно:


1. Страхиња Јеремић 2/1 - 2. место
2. Ђорђе Алексић 5/2 - 2. место
3. Марко Ковачевић - 6/1 - 2. место
4. Ана Шакотић 1/1 - 3. место
5. Катарина Јеремић 7/1 - 3. место
Екипно:

1. Алекса Маслар 4/5
2. Филип Нешковић 4/4
3. Ђорђе Алексић 5/2
4. Марко Ковачевић 6/1
5. Андреја Рудолф 7/5
6. Урош Брзаковић 7/5

Шта знаш о саобраћају?
1. Ивановић Милутин 6/3 - пласман на градско такмичење у екипи општине Вождовац
Уметничко клизање:
1. Петра Јашић 2/4 - 2. место отворено првенство Новог Сада
1. место отворено првенство БиХ
2. место отворено првенство Воводине
3. место трофеј Београда
2. место Београдска ролеријада

повратак на врх стране
 
Copyright © 2017, Основна школа "Јанко Веселиновић" , All rights reserved. Сва права задржана.
Без дозволе забрањена је репродукција у целини и у деловима.
дизајн - Вемнет