ПОВРАТАК НА АКТУЕЛНО 2019
АКТУЕЛНО 2015
Пеђолино 2015 - мај

Еколошка модна ревија
У нашој школи је 21.05.2015. одржана еколошка модна ревија.

Крос 2015. године
Дана 14. маја 2015. године наши ученици учествовали су у кросу у Шумицама, поводом предстојећег Дана школе.

фото: Воргић Душан
Крос
Први разред
Други разред

Трећи разред

Четврти разред

Пети разред

Шести разред
Седми разред

Осми разред

Јанково позориштанце
У четвртак, 02. Априла 2015. Године, ОШ „Јанко Веселиновић“ је била право мало позориште. „ Јанково позориштанце“ успешно је реализовано захваљујући вредним и талентованим првацима из боравка, другарима из II/1, II/5 и IV/3.
Јанково позориштанце код Пеђолина 18. 4. 2015.
Ученици ОШ „Јанко Веселиновић“ снимали су емисију „Пеђолино кидс +“ и уживали дружећи се са фантастичним Пеђолином.
Сви који су вредно припремали и успешно реализовали „Јанково позориштанце“ били су позвани да свој таленат, рад и ентузијазам покажу и у овој емисији. Другари из IV/3 и II/1, прваци из боравка и ученици II/5, били су одлични представници своје школе!
Емисија ће бити емитована у недељу, 26 априла у 10 часова, на „Наша ТВ“.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ 2015.
Општинско такмичење из математике за 2015. годину. Учитељице на слици: Драгана Јовић и Данијела Иванов.
ПОСЕТА ИЗЛОЖБИ “ЏЕЗ“ АНРИЈА МАТИСА У ГАЛЕРИЈИ “NEW MOMENT“
Пред крај првог полугодишта,25.децембра 2014год.,за време часа сликања,цртања и вајања ученици VII и VIII разреда су са наставницима ликовне и музичке културе посетили изложбу“Џез“ у галерији New Moment.Радови познатог француског уметника Анрија Матиса инспирисани џез музиком били су згодан повод да наставници музичке и ликовне културе својим ученицима прикажу могућности прожимања две уметности ,коришћења музике као испирације за ликовно стваралаштво.
Пеђолино
Гостовање одељења IV/1и IV/3 у дечјој емисији Пеђолино, октобра 2014.

Copyright © 2018, Основна школа "Јанко Веселиновић" , All rights reserved. Сва права задржана.