ПОВРАТАК НА АКТУЕЛНО 2019
У сусрет Новој години
Јесења изложба 2012

Шеширијада 2012

АКЦИЈА ЗА СВЕ ПРВАКЕ БЕОГРАДА У ТРЖНОМ ЦЕНТРУ "УШЋЕ"
-ПЕШКЕ БЕЗ ГРЕШКЕ-

(безбедност деце у саобраћају)
7. октобар 2012. године

Шкиљевић Немања I/1 - 1. место и златна медаља у финалу квиза ученика I разреда Београда.

"Створиле су наше руке..."
У суботу 05.маја 2012. у ОШ "Бора Станковић" на Бањици одржана је изложба ученичких радова под називом "Створиле су наше руке..."
На изложби су били представљени ручни радови ученика ОШ "Јанко Веселиновић", ОШ "Бора Станковић", ОШ "Милан Ђ. Миличевић", ОШ "Бранислав Нушић", ОШ "Змај Јова Јовановић", ОШ "Ђура Даничић" и ОШ "Веселин Маслеша" са општине Вождовац.
Наши ђаци четвртих разреда радили су и изложили своје рукотворине као што су: вез, плетење, ткање, вајање, предмете од теста, дрвене лутке...
У оквиру изложбе организована је ликовна радионица у којој су учествовали наши ђаци али и наше тате, маме, баке и бате.
Захваљујемо се домаћинима и вероучитељу Сањи Станишић из ОШ "Бора Станковић" на пријатном дружењу и сарадњи са нашом школом.

Израду народних рукотворина у ОШ "Јанко Веселиновић" организовала је вероучитељица Изабел Тодоровић.

Copyright © 2018, Основна школа "Јанко Веселиновић" , All rights reserved. Сва права задржана.